Loading...

Skubus pagirių gydymas, važiuojam iškarto !!!
Pagirių gydymas

Atstatysime trūkstama skysčių kiekį, jūsų organizmaui. Mineralai, vitaminai, šalinamas alkoholis iš organizmo, skiriami medikamentai.

Lašelinė į namus

Lašelinės po gausaus ir užtrukusio alkoholio vartojimo.Lašelinės į namus, lašelinės nuo alkoholio.

Organizmo skysčių atstatymas

Atstatysime trūkstama skysčių kiekį, jūsų organizmaui. Mineralai, vitaminai, šalinamas alkoholis iš organizmo, skiriami medikamentai.

Detoksikacija nuo alkoholio

Tai procesas, kurio metu iš organizmo šalinamas alkoholis. Detoksikacija vyksta prižiūrint gydytojui, apie 2 valandas.

Daktaro patarimai

Po skysčių atstatymo ir pagirių pašalinimo, suteiksime patarimų, kaip galima labiau saugotis alkoholio ir kaip su mažinti pagirių perteklių.

Kodavimas

Po skysčių atstatymo ir pagirių pašalinimo, suteiksime patarimų, kaip galima labiau saugotis alkoholio ir kaip su mažinti pagirių perteklių.

Garantuojamas konfedencialumas ir anonimiškumas.
Kainos sutartinės. Kodavimas. Vilnius/Kaunas/Klaipeda/Lietuvos miestai,kaimai. 24 H. Be išeiginių
tel.: +370-677-63395
Esant apsinuodijimui alkoholiu būtinas medikamentinis gydymas. Šis gydymo programos etapas gali būti atliekamas paciento namuose. Įvertinima kliento būklė, išmatuojamas kraujospūdis, cukraus kiekis, atliekami reikalingi laboratoriniai tyrimai.Oksigenacijos ( organizmo prisotinimo deguonimi) ištyrimas ir stebėjimas
. Išblaivinimo metu atliekamas kompleksinis organizmo valymas, ypač reikalingas po gausaus ir/ar ilgesnį laiko tarpą trukusio alkoholio vartojimo. Detoksikacijos metu pacientui statomos lašelinės, skiriami nervų sistemą raminantys, širdies ir kraujagyslių sistemą stabilizuojantys, medžiagų apykaitą normalizuojantys vaistai, vitaminų mišiniai ir kt. kartu su psichoterapija. Tai palengvina pagirias ir padeda pasiruošti tolesniam priklausomybės nuo alkoholio gydymo etapui. Tinkamai atlikta detoksikacijos procedūra gali ne tik palengvinti paciento kančią, susijusią su pagirių sindromu, bet ir paskatinti, padėti pacientui pasiryžti gydytis nuo priklausomybės alkoholiui. Tolimesnis gydymas,aprupiname medikamentais
Patikrinta ir efektyvi psichologinė pagalba pagal Tatjanos Ščiurinos metodiką, padedanti išsivaduoti iš tabako, alkoholio, narkotikų, lošimų ir kitų priklausomybių nelaisvės, bei sugrįžti į pilnavertį gyvenimą.
www.laisvaszmogus, tel.: +370-617-43627.
Norintiems išsivaduoti iš tabako, alkoholio, narkotikų, lošimų,

kitų priklausomybių nelaisvės ir sugrįžti į pilnavertį gyvenimą

kompleksinė efektyvi pagalba pagal Tatjanos Ščiurinos metodiką

www.laisvaszmogus.lt, tel.: +370-617-43627.

Metodas labai paprastas, bet tuo pačiu ir neįtikėtinai efektyvus. Esu įsitikinusi, kad jo pagalba jūs lengvai galėsite išsilaisvinti nuo visų jus trukdančių žalingų įpročių.

Visuomenėje priimta kaltinti ir smerkti žmones, turinčius žalingų įpročių, ir vadinti juos silpnavaliais. Jeigu jūs paklausite: ar žmonės kalti dėl to, kad rūko, persivalgo, tingi…, tai, greičiausiai išgirsite vienareikšmišką atsakymą: „Taip, žinoma, o kas gi kaltas? Juk niekas neverčia jų to daryti“.

Tai štai! Žymus rusų mokslininkas, Genadijus Šičko, išnagrinėjo visus žalingus įpročius, kankinančius šiuolaikinį žmogų, ir priėjo visiškai paradoksalios išvados: žmonės nekalti dėl to, kad turi įvairių žalingų įpročių. Juos taip užprogramavo. Pasirodo, šie žmonės yra neteisingų programų, įrašytų pasąmonės lygyje, vergai. Aš asmeniškai vadinu šias programas „destruktyviomis“. Manau, kad aišku, kodėl.

Prisiminkite, prašau – žmonės nekalti dėl to, kad jie rūko, geria, persivalgo, vėluoja, tingi, turi kitų žalingų įpročių – juos taip užprogramavo.

Tad kas gi čia per programos, kaip jos mūsų galvoje formuojasi, kaip jos ten gyvena, vystosi ir ar galima (ir jeigu galima – tuomet kaip) išsivaduoti nuo šių programų?

Šią užduotį sprendė rusų psichofiziologas Genadijus Šičko – akademiko Ivano Pavlovo mokinys ir pasekėjas. Jūs visi žinote, kad Pavlovas – sąlyginių ir nesąlyginių refleksų, kaip gyvų organizmų sąveikos su aplinka pagrindų teorijos autorius. Tai štai, Šičko, kaip talentingas mokinys, išvystė šią teoriją, ištobulino ir pasiūlė metodą, kuris visame pasaulyje dabar taip ir vadinamas – „Šičko metodas“, pagal kurį bet kuris žmogus gali greitai, lengvai ir neskausmingai save išlaisvinti nuo bet kokio įgyto žalingo sąlyginio reflekso, kuris žmonėse vadinamas žalingu įpročiu.

– Aš tikiuosi, kad informacija buvo įdomi, naudinga ir nuoširdžiai linkiu jums sėkmės ir atsikratant žalingų įpročių, baimių, kompleksų, įvairių neteisingų nuostatų. Sutikite, malonu suvokti, kad mes patys galime spręsti – kaip gyventi ir kokių įsitikinimų laikytis. Norite įskiepyti kokį teigiamą įprotį – prašau. Rašykite nusistatymus „priešmieginėje“ būsenoje ir jie būtinai suformuos jūsų galvoje viską, ko jums reikia!

Dirbu individualiai. Kursas trunka 7 dienas po 3 valandas per dieną. Kursų lankymo laiką suderiname pagal bendrą susitarimą. Konfedecialumą garantoju.

Tatjana Ščiurina

asociacijos „Laisvas žmogus” prezidentė

tel. 861743627
Koduojame akupunkturomis. Jas atlieka vienintelis gydytojas, Kinijoje igijes aukstaji issilavinima ir dirbes Kinijos ligoninese.

Pagalbos namuose paslaugos ir slauga senyvo amžiaus bei neįgaliems asmenims

Pagalbos namuose paslaugos ir slauga senyvo amžiaus bei neįgaliems asmenims. Privati paslaugų tarnyba Vilniuje teikia pagalbos namuose paslaugos asmenims, kurie dėl amžiaus, neįgalumo, socialinių problemų, silpnos sveikatos ar kitų gyvenimo sunkumų negali tinkamai pasirūpinti savimi buityje, ir jiems reikalinga kito asmens pagalba.Siūlome savo paslaugas ir užsienyje gyvenantiems lietuviams, prižiurint jų artimuosius Lietuvoje. Patyrusio medicinos daktaro, vilniečio gydytojo vadovaujami medicinos darbuotojai, turintys reikiamas medicinines licenzijas ir pažymėjimus, senų žmonių ar ligonių namuose Vilniuje aptarnauja, konsultuoja, slaugo, atlieka gydomuosius masažus, įvairias reikalingas medicinines procedūras, nuperka ir suleidžia vaistus, pasirūpina reikiamomis medicininėmis specialistų konsultacijomis bei buitimi, išveda pasivaikščioti, nuperka, pateikia ar pagamina namuose maistą, apiperka parduotuvėse, dirba reikalingus buitinius darbus namuose ir sode, gali išvalyti namus, esant reikalui atlikti remonto darbus, pabendrauja, nuveža į kultūrinius renginius, suteikia reikiamas juridines konsultacijas, atstovauja LR valstybinėse institucijose, pildo kitus Klijentų pageidavimus. Galime sutvarkyti visus dokumentus, kad gautumėte Jums priklausančią valstybės socialinę paramą iš Vilniaus m. savivaldybės ir Socialinių paslaugų tarnybos už aptarnavimo paslaugas namuose. Turime ilgametį darbo stažą Lietuvoje ir slaugoje Vokietijoje, Anglijoje, Kanadoje. Mūsų paslaugos/darbas gali būti vienkartinis, nuolatinis ir panašiai. Atlygis pagal susitarimą, bet ne didesnis, nei egzistuojančios kainos darbo rinkoje. Slaugytojų darbą kontroliuoja gydytojas, (nemokamai konsultuoja ir aptarnaujamus ligonius jų namuose). Dirba išsilavinę, kompetentingi, inteligentiški, be žalingų įpročių žmonės. Mūsų įmonėje turime patyrusių slaugytojų, teikiame įvairias slaugos aptarnavimo paslaugas.

Mūsų pacientų atsiliepimai

Call Now Button